הכל היה מדהים!!! כולם החמיאו לי על האיפור המיוחד המדויק והעדין. והכי חשוב- בעלי אהב את זה מאוד. תודה רבה רבה על העבודה המדהימה. את הפכת את שלושתנו לנסיכות.

דניאל חן


"כך עשינו את האירוע שלנו" - כתבה בעיתון "לאישה" מתאריך 16.4.2007, עם המלצה חמה.
רונית היא מאפרת מצויינת, יסודית, סבלנית, מלאת דמיון, אכפתית ואחראית.רונית היא בעלת נכונות גבוהה והתוצאות הנפלאות מדברות בעד עצמן.

אסתי קוסוביצקי. שחקניתבמיומנות רבה, רונית התאימה לי את הצבעים שהכי נכונים לי ולימדה אותי להתאפר באופן שהכי מתאים לתווי הפנים שלי. חוץ מהעובדה שההדרכה הזו ממש עושה חשק להתאפר כל בוקר, היא מאפשרת לי להראות רעננה ומטופחת תוך 10 דקות כאילו הייתה זו אחת המיומנויות הכי ראשוניות שלי.
."אלינור, תל-אביב. השתתפה בסדנת "חוויה מתקנתהרבה פעמים הייתי בסופר פארם ודי התאכזבתי. קשה לנותנות השירות שם להתאים לי צלליות. אני שחומה מאוד והן נותנות לי הרגשה שאני מוגבלת בצבעים ושאני יכולה להשתמש רק בצלליות בהירות. רונית בקורס האישי המאלף שהעבירה לי לאיפור ערב לימדה אותי להשתמש דווקא בצבע נועז יותר לצללית - כחול כהה! הפלא ופלא! גיליתי שדווקא הגוון הזה עם מסקרה שחורה פשוט יפה עלי רק אם מושכים את הצבע נכון במקום הנכון! גם לאחר כמה שעות הבטתי במראה והייתי מוקסמת. המראה היה אלגנטי מאוד כשגולת הכותרת היו העיניים. חשוב לציין שבמהלך כל הזמן שהייתי שם היחס שרונית נתנה לי היה אישי וחם מאוד. באמת הרגשתי שהיא רוצה שאני אצא מהשיעור הזה עם תוצאות. אני בחתונה שלי שתבוא, כבר יודעת מי תאפר אותי.
שירי, ראשל"צ. השתתפה בסדנת "חוויה מתקנת".

 

She has the magic hands! I am a repeat customer for Ronit's services because she is personable, professional and extremely talented. She taught me how to apply make-up flawlessly and showed me the perfect color scheme for my facial features. Ronit spends the time to analyze your skin and chooses the most accurate type of make-up to use. She goes above and beyond your expectations every time.
Laurie, Herzelia.

 

זאת הייתה הפעם הראשונה שאיפור נגע בעור פניי, וזאת הפעם הראשונה שהתלהבתי ממגע רך ונעים של כלי האיפור. המגע של רונית עושה את ההבדל בין מאפרת טובה למאפרת עם נשמה. תודה לך רונית על האיפור המוצלח שעשה את האירוע לנוצץ באמת...
רחלי, ירושלים.

 

Ronit is a wonderful and creative make-up artist. She has done my make-up on two occasions and I was very happy with the results. I received so many compliments! She has an artist's eye and aesthetic -- you can't go wrong. I highly recommend Ronit, she'll make you look and feel beautiful!
Leanne Shain, Tel Aviv.

הגעתי אליה בעקבות המלצת חברה והתברר לי שהיא מומחית. לא דיברה הרבה על עצמה, פשוט עשתה את העבודה שלה, והתוצאה הייתה מרשימה וטבעית. אני סומכת עליה שתוציא ממני את המקסימום במאי. אגב, לפני שבוע ראיתי עבודה שלה ב"את", ואני גאה בה.
עדי, תל-אביב.
לא ידעתי שאפשר לעשות מה שהיא עשתה באיפור. רונית – תודה על האיפור הכי מדהים לחתונה שלי שנשאר כל הערב והלילה כמו שהוא היה בהתחלה! תודה לך רונית על כל המחמאות...
דינה, תל-אביב.